Unutulmaz Bir 2024 Yılbaşı Gecesi İçin Restoran Önerisi

Hazırlanın, yılbaşı geliyor.

Yılbaşı gecesinde güzel bir restoranda yılbaşı yemeği yemeye ve eğlenceli etkinliklere katılmayı ne dersiniz? Hem romantik hem de kültürel bir lezzet arıyorsanız size güzel bir önerimiz var.

Türk mutfağının muhteşem lezzetleri ile midenizi şenlendirdikten sonra yeni yıla güzel bir parti etkinliği ile girin. İstanbul yılbaşı mekanları her sene sonunda yeni yıl akşamına özel menüler hazırlar ve eğlenceli partiler düzenler. 2023’e veda edip 2024’e girerken 31 Aralık gecesini harika geçirmek için yılbaşı programınızı yaparken bu partilerden birine katılmak isteyebilirsiniz.

2024’e Sultanahmet’te güzel bir restoranda girmek isteyenlerin ilk tercihi, harika yılbaşı gecesi eğlencesi ile Deraliye Osmanlı Saray Mutfağı Restaurant.

Deraliye’de birbirinden lezzetli Türk mutfağı yemekleri sizleri bekliyor.  Lezzet dolu yılbaşı menüsü ve eğlenceli parti organizasyonu ile Sultanahmet’te yeni yıla girmek sizler için unutulmaz bir deneyim olacak.

Deraliye Restaurant, dünyanın en saygın restoran öneri rehberi olan Michelin Guide’ın önerileri arasında yer almış bir restorandır. Deraliye; yemekleri, içkileri, hizmet kalitesi, ambiyansı ve konumu ile harika bir tercih olacağından emin olabilirsiniz.

Yeni yılı Sultanahmet’te Deraliye Restaurant’ın yeni yıl etkinliği ile karşılayın. Etkinlikte yemekler kadar eğlenceli oyunlar ve DJ performansı da sizi etkileyecek. Bu yılbaşı gecesi İstanbul’daki en güzel anılarınızdan birisi olacak.

Deraliye Restaurant’ta yılbaşı eğlencesine katılmak için hemen rezervasyon yaptırın.

Deraliye Restaurant Yılbaşı Menüsü

Yeni Yıl Programı

19:30-21:00: En sıcak Noel Şarkısı eşliğinde Yılbaşı gecesi fine dining.

21:00-23:00: Canlı Performans Oldies But Goldies Yöntem & Fırat

23:00-23:30: Yeni Yıl Arifesi Bingo Oyunu

23:30-02:00: Hoş Geldin 2024 & DJ Performansı

İçerik Önerisi >> Deraliye Restaurant Michelin Rehberi’nde

Share this post below

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin